Futuro Finance Partner finansowy 2016

[spb_text_block title=”Opis firmy Futuro Finance” pb_margin_bottom=”no” pb_border_bottom=”no” width=”2/3″ el_position=”first”] FUTURO FINANCE jest ogólnopolskim Doradztwem Finansowym zorientowanym na sprzedaż produktów kredytowych. Pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszego dla nich rozwiązania finansowego, które w każdym przypadku tworzone jest indywidualnie. NASZE NAGRODY: Dowiedz się więcej: www.futurofinance.pl Kogo szukamy? NIE WIESZ, CZY PRACA W FINANSACH JEST DLA CIEBIE? NA PEWNO JEST, JEŚLI:
LUBISZ LUDZI  Lubisz rozmowy? Łatwo nawiązujesz znajomości? To świetnie, bo praca dla Futuro Finance to przede wszystkim poznawanie interesujących osób. Nasi klienci to właściciele firm i doświadczeni menedżerowie, od których można się wiele nauczyć.
OCZEKUJESZ WYMIERNYCH KORZYŚCI  Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe, premie, których wysokość zależy wyłącznie od Ciebie, ale także benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, kartę multisport, szkolenia.
LUBISZ ZDROWĄ RYWALIZACJĘ  Doceniamy tych, którzy chcą osiągać więcej. Zwycięzców wewnętrznych konkursów sprzedażowych nagradzamy atrakcyjnymi wycieczkami i dodatkowymi premiami.
CHCESZ PRACOWAĆ W GRUPIE  Szukamy osób entuzjastycznie nastawionych do pracy i ludzi. Szczególnie doceniamy współpracowników chętnie dzielących się potrzebną wiedzą i umiejętnościami oraz otwartych na innych ludzi i ich pomysły.
MASZ W SOBIE LIDERA  Jesteś kandydatem, który charakteryzuje się zdolnościami przywódczymi? Potrafisz łatwo zainteresować ludzi nowymi wyzwaniami, nawet jeśli wymaga to od nich większego niż dotychczas zaangażowania i nakładu pracy? Właśnie Ciebie szukamy!
CHCESZ PRACOWAĆ LEVEL UP  Oczekujesz wiele od siebie, ale także od pracodawcy? Chcesz mieć prostą ścieżkę awansu? U nas zasady są jasne: osiągasz wyniki – awansujesz. Ponadto gwarantujemy dobrą atmosferę i pełne wsparcie kierownictwa. Nie bez przyczyny jesteśmy laureatem nagrody „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015”!
  [/spb_text_block] [spb_column width=”1/3″ el_position=”last”] [spb_single_image image=”3903″ image_size=”full” frame=”noframe” intro_animation=”none” full_width=”no” lightbox=”yes” image_link=”https://www.futurofinance.pl/” link_target=”_self” width=”1/1″ el_position=”first last”] [/spb_column]

Weź udział w Karierosferze już teraz!

Zarejestruj się za darmo w konkursie i wygraj płatny staż w jednej z 5 firm!

Przejdź do testu